Victoria Secret prezanton reçipetat me vlerë 2 milion dollarë

0

Modelja e  Victoria Secret, Angela Lais Ribeiro njoftoi të mërkurën se ajo do të veshë reçipetat me vlerë prej 2 milionë dollarësh, në “Shampagne Nights Fantasy Bra”, në shfaqjen e këtij viti.

“Unë e kam mbajtur këtë sekret për një kohë të gjatë dhe unë jam e nderuar të njoftoj se unë do të jem veshur me “Champagne Nights Fantasy Bra” këtë vit!” Ribeiro shkroi në Instagram. “Unë jam shumë i lumtur dhe mirënjohës për familjen time të Victoria’s Secret për të besuar mua dhe të gjithë mbështetjen nga familja ime, miqtë dhe tifozët! SHUME FALEMINDERIT!!!”

Sipas revistës “People”, reçipetat shumë milion dollarëshe janë bërë nga diamante, safirë të verdhë dhe top blu. Ato vlerësohen mbi 600 karate dhe puna zgjati rreth 350 orë për t’i krijuar.

Ribero ka ecur gjashtë herë në shfaqjen e Victoria’s Secret, por kjo është hera e parë që ajo do të vesh “Fantasy Bra”.

Më poshtë mund të shihni disa modele të “Fantasy Bra” të viteve të kaluara:

 1. Modelja Lais Ribeiro, vlera reçipetave 2 milionë dollarë
 2. Model Jasmine Tookes, vlera reçipetave 3 milionë dollarë
 3. Modelja Lily Aldridge, vlera reçipetave 2 milionë dollarë
 4. Modelet Adriana Lima dhe Alessandra Ambrosio
 5. Modelja Candice Swanepoel, vlera e reçipetave 1 milionë dollarë
 6. Modelja Alessandra Ambrosio, vlera e reçipetave 2 milionë dollarë
 7. Modelja Adriana Lima, vlera e reçipetave 2 milionë dollarë
 8. Modelja Miranda Kerr
 9. Modelja Selita Ebanks
 10. Modelja Karolina Kurkova
 11. Modelja Gisele Bundchen
 12. Modelja Heidi Klum , vlera e reçipetave 11 milionë dollarë
 13. Modelja Heidi Klum , vlera e reçipetave 12.5 milionë dollarë

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.