Toshiba po krijon HDD 8TB

0

Gjiganti teknologjik ka njoftuar se ka krijuar Hard Diskun më të madh, të cilin ndonjëherë kompania e ka prodhuar.

Në pyetje është HDD me 8TB hapësirë nga seria MG.

Ky hard disk i ri 8TB i dedikohet serverëve të kompanive afariste dhe sistemeve për ndarjen e hapësirave

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.