Tifozët e Skënderbeut kërcënojnë gjyqtarin Jorgji

0

Tifozët e ekipit të Skënderbeut akuzojnë drejtpërdrejt si fajtor të humbjes së titullit kampion në Kukës gjyqtarin Enea Jorgji.

Pas ndeshjes së shumë kontestuar, në faqen e profilit në Facebook të tifozëve të Skënderbeut kërcënohej me vdekje arbitri Jorgji.

Ai në ndeshjen me Kukësin nxori nga loja dy lojtarë të Skënderbeut me kartona të kuq dhe dha një penallti të diskutuar.

Jorgji
– See more at: http://shqiptarja.com/Sport/2726/tifozet-e-skenderbeut-kercenojne-me-vdekje-gjyqtarin-jorgji–foto-420078.html#sthash.XCYs9kil.dpuf

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.