Shqipëria në vitin 1982

0
Autori  i këtyre fotografive është Onide Donati një gazetar italian tani 63 vjeçar. Ai ishte zyrtar i Partisë Komuniste e Riminit dhe më vonë ka punuar në njësinë për më shumë se tridhjetë vjet, së pari si korrespondent, pastaj si gazetar politik dhe në fund si kreu i redaksisë Emilia-Romagna. Sot ai është në pension.

 

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.