Sarandë : Një i moshuar që ishte duke ecur me biçikletë humb jetën

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më para në qytetin e Sarandës.

Një i moshuar që ishte duke ecur me biçikletë është gjetur i vdekur në rrugë.

Sipas dëshmitarëve viktima, ka qëndruar për rreth 30 minuta i shtrirë në rrugë, në rrugën e quajtur “Te rrapi”. Në vendngjarje kanë shkuar uniformat blu dhe ambulanca, por fatkeqësisht nuk ka mundur të shpëtoj.

Policia është duke punuar për ta zbardhur të plotë ngjarjen.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.