Rita Ora në Xhamajkë

0

Këngëtarja me origjinë shqipëtare Rita Ora është duke kaluar pushime të çmendura në Xhamajka.

Duket se këngëtarja po kënaqet, por nuk harron të argëtojë edhe fansat duke dalë topless.

Paparacët kanë nxituar dhe kanë fotografuar këngëtaren duke ofruar pamje që e tregojnë këngëtaren dhe pse me disa kile më shumë, në super formë dhe superseksi.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.