Rita Ora kërëcen vallen e Rugovës në Tiranë

0

Rita ora është një nga femrat më të famshme shqiptare të momentit dhe shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës.

Këngëtarja 26 vjeçare, duket se është krenare që është shqiptare dhe këtë e reklamon shpesh.

Në videon e mëposhtme do të shihni se si Rita Ora kërcen Vallen e Rugovës, në dasmën e kushurirës së saj në Tiranë.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.