Rama iu ka uruar suksese komisionerëve të Vettingut

0

Kryeministri Edi Rama iu ka uruar suksese komisionerëve të Vettingut, pas inaugurimit të godinës së re, që do jetë te ish-godina e ‘Lidhjes së Sshkrimtarëve dhe Artistëve”.

Rama shkruan në ‘Twitter’ se njerëzit e këtij vendi meritojnë një sistem drejtësie pa gjykatës e prokurorë të korruptuar.

“Urime, kurajo, suksese komisionerëve të Vetingut!Njerëzit e këtij vendi meritojnë një sistem drejtësie pa gjykatës e prokurorë të korruptuar”, shkruan Rama.

rama twitter

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.