Punët që kanë bërë para se të beheshin VIP

0

Ata që sot i shohim në skenat botërore, në filmat e Hollyëood, apo i ndjekim në rrjetet sociale, kanë qënë dikur njerës të thjeshtë.

Si të gjithë dhe ata kanë bërë punë të ndryshme për të fituar jetesën e tyre.

Më poshtë do të lexoni se çfarë punësh kanë bërë, Tom Crise, Jay Z, Beyonce, Johnny Deep dhe shumë të tjerë.

Nicki Minaj, ka qënë kameriere në restorant dhe e përjashtuan për sjellje të keqe.

Gwen Stefani, ka punuar si punëtore Fast Food-i.

Fetty Wap, ka punuar si paketues tek posta FedEx.

Taylor Swift, ka qenë një asgjësuese pemësh Krishtlindjesh.

Channing Tatum, la kolegjin për t’u bërë një striptist.

Kanye West, ka qenë një shitës në dyqnin e rrobave “Gap”.

Meghan Markle, shkruante ftesat e dasmave.

Beyonce, pastronte sallonin e nënës së saj Tina Knowles.

Jay Z, ka ndihmuar familjen e tij duke shitur drogë.

Johnny Depp, shiste stilolapsa me anë të telefonit.

Tom Cruise, mbante valixhet e klientëve nëpër hotele.

Megan Fox, vishej si një banane çdo javë për të promovuar frutin.

 1. Nicki Minaj, ka qënë kameriere në restorant dhe e përjashtuan për sjellje të keqe
 2. Beyonce, pastronte sallonin e nënës së saj Tina Knowles
 3. Meghan Markle, shkruante ftesat e dasmave
 4. Taylor Swift, ka qenë një asgjësuese pemësh Krishtlindjesh
 5. Fetty Wap, ka punuar si paketues tek posta FedEx
 6. Gwen Stefani, ka punuar si punëtore Fast Food-i
 7. Channing Tatum, la kolegjin për t’u bërë një striptist
 8. Jay Z, ka ndihmuar familjen e tij duke shitur drogë
 9. Kanye West, ka qenë një shitës në dyqnin e rrobave “Gap”
 10. Megan Fox, vishej si një banane çdo javë për të promovuar frutin
 11. Tom Cruise, mbante valixhet e klientëve nëpër hotele

Johnny Depp, shiste stilolapsa me anë të telefonit

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.