Përmet : Ndalohet një person që kundërshtoi punonjësin e policisë rrugore

0

Kundërshtimi që i ka bërë punonjësit të policisë rrugore e ka çuar në pranga një 33- vjeçar, banues në Përmet.

Në pranga ka përfunduar Harallamb Pano,  pasi duke drejtuar makinën e tij me targa “AA 176 OX” ka kanosur dhe kundërshtuar punonjësit e patrullës së përgjthshme të Policisë të Përmetit.

Njoftimi i policisë:

Gjithashtu, nga specialistët e seksionit të Hetimit të Krimeve në Kimisariatin e Policisë Përmet u arrestua në flagrancë shtetasi:

Harallamb Pano, 33 vjeç, banues në Përmet, pasi:

Në lagjen “E Re”, Përmet, duke drejtuar automjetin tip “Volsvagen”, me targa AA 176 OX ka kanosur dhe kundërshtuar punonjësit e patrullës së përgjithshme të Komisariatit të Policisë Përmet.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Përmet për veprime të mëtejshme.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.