Negociatori kryesor i BE-së për Brexit, Barnier është prekur nga koronavirus …

0

Kryenegociatori i Bashkimit Evropian për Brexit, Michel Barnier, tha të enjten se ai kishte testuar pozitiv për COVID-19, sëmundja e shkaktuar nga koronavirusi i romanit.

“Unë dëshiroj t’ju informoj se kam provuar pozitivisht për COVID-19. Jam duke ecur mirë dhe me shpirt të mirë. Unë po ndjek të gjitha udhëzimet e nevojshme, siç është ekipi im, ”tha ai në Twitter.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.