Ndalohet lundrimi pranë ishullit të Sazanit pasi FA do asgjesojë municione

0

Forcat e Armatosura do të zhvillojnë operacion për asgjësimin e municioneve të grumbulluara në ishullin e Sazanit ditën e sotme. Sipas komandës së Forcës Detare operacioni do të zhvillohet ditën e sotme nga ora 9:00 e mëngjesit deri në orën 17:00.

Të gjitha mjetet lundruese e kanë të ndaluar të lundrojnë apo të jenë prezente gjatë kryerjes së operacionit dhe duhet të jenë në një distancë 2 milje detare rreth ishullit gjatë orarit të caktuar.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.