Mziu inuguron rrugën ‘Torino’ me shtyllë në mes

0

Pasi paralajmëroi se do shembte shtëpitë që kishin flamujt e PS dhe LSI në Kamëz, Xhelal Mziu ka zbritur sot në terren, por për të inspektuar punët publike.

Ai ka inauguruar rrugën “Torino”, ku ajo që bie në sy më së shumti, krahas cilësisë së dobët të asfaltit, është një shtyllë në mes të rrugës.

Mziu duket se nuk është shqetësuar aspak nga kjo madje ka mbetur i kënaqur nga investimi dhe i shoqëruar edhe nga kandidati për deputet, Ahmet Prençi, ka ngritur dy gishtat, simbolin PD-së

Gjithashtu, rrugës i mungon sinjalistika, studimi i zonës, trotuaret, ndriçimi,  tabela e shpalljes së projektit dhe të tjera elementë që do ta bënin këtë një projekt serioz.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.