Modele flokësh të çuditshme

0

Në këtë fotogaleri do të shihni se deri ku shkon fantazia e njerëzve në modelimin dhe prerjen e flokëve të tyre.

Disa njerëz, të cilësuar sit ë “çmendur”, kanë zgjedhur të jenë unik duke I prerë dhe stiluar flokët në mënyrë vërtetë unike.

Shikoni, habituni dhe shkrihuni së qeshuri me këto modele vërtet të guximshme.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.