Makinat e çuditshme të Panairit të Tokios

0

Çdo panair makinash ka zonat e veta të çuditshme dhe ai i Tokios është i famshëm për “çmenduri”.

Panairi i sivjetëm pati disa krijime të rralla, të “fshehura” diku nëpër cepa, ne po i sjellim për ju.

Yamaha dhe Suzuki janë markat që kanë sjellë më shumë “krijesa” të veçanta, pa përmendur këtu edhe marka jo të dëgjuara që kërkojnë të ndihen duke nxjerrë në treg automjete të rralla.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.