Madona del pozitive pas testit për koronavirus…

0

Madonna njoftoi sot se ajo është testuar pozitive për koronavirus dhe kjo është arsyeja pse ajo u detyrua të anulojë një koncert në Paris në shkurt, megjithëse nuk ka qenë e sëmurë.

“Mbretëresha e pop” e bëri zbulesën përmes faqes së saj në Instagram, ku ka 15 milion ndjekës.

“Kur testi i antitrupave është pozitiv, do të thotë që ju keni koronavirus, të cilin padyshim e kisha ndërsa isha i sëmurë në fund të turneut tim në Paris, të paktën shtatë javë më parë, së bashku me shumë artistë të tjerë nga shfaqja ime”, ka shkruar ai.

“Thjesht na vuri re se ne të gjithë kemi një grip të fortë. Për fat të mirë, të gjithë jemi mirë tani ”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

Artistja 61-vjeçare u shfaq vetëm një natë në Grand Rex në 22 shkurt para se të anulonte shfaqjen e saj të radhës, duke përmendur një “lodhje të vazhdueshme”.

Ajo pastaj anuloi dy koncerte të tjera në Paris, e fundit e turneut të saj botëror me titull Madame X, pas një ndalimi nga autoritetet franceze për tubime të mëdha në përpjekje për të parandaluar përhapjen e virusit në fillim të marsit.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.