Kadri Veseli fton qytetarët të hedhin votën e tyre

0

Kadri Veseli, kreu i Kuvendit ka hedhur votën e tij në qendrën e votimit në shkollën “Faik Konica” në Prishtinë, njofton Klan Kosova.

Ai është parë duke votuar bashkë me gruan e tij, Violeta Veseli.

“Është një ditë e bukur dhe shpresojmë që të fitojë ai që është më i miri”.

“Ka qenë një fushatë pozitive dhe ftoj qytetarët t’i përgjigjen votimeve dhe të vendosin se kush do t’i qeveris për katër vitet e ardhshme.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.