Juve në festë në dhomat e zhveshjes duke festuar kualifikimin

0

Super sfida e sotme mes Barcelonës dhe Juventusit ishte e mbushur me emocione pa fund, por mrekullia nuk ndodhi dhe katalanasit u detyruan të përulen para italianëve.

Në fund të ndeshjes lojtarët e ekipit të ‘Zonjës së Vjetër’ kanë postuar një foto nga dhomat e zhveshjes duke festuar kualifikimin pas barazimit 0-0, ndërsa në kampin tjetër Neymar ka shpërthyer në lot.

Në detaj interesat është fiksuar nga kamerat, teksa Dani Alvesh takohet me pjesëtarët e stafit teknik të Barcelonës ku ka luajtur për shumë vite para kalimit të Juve.
juve

neymar

alvesh

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.