Johnny Depp dhe fotografia që ish gruaja e paraqiti në gjyq

0

Grindja mes Johnny Depp dhe Amber Heard po shpaloset pasi dy ish_ët ekspozojnë të palarat të njëri-tjetrit.

Gjyqi maratonë i Johnny Depp kundër gazetës Sun vazhdon në Gjykatën e Lartë të Londrës. Aktori 57-vjeçar kishte hedhur në gjyq gazetën për shpifje, duke akuzuar Gazetat e News Group dhe botuesin Dan Guton se në një artikull të botuar në vitin 2018 ai ndau “akuzat e paprovuara” të ish-gruas së tij Amber Heard, se ai ishte i dhunshëm ndaj saj, gjatë martesës së tyre.

Gjatë dëgjimit të djeshëm, u shfaq një foto tejet e sikletshme e yllit të Hollivudit, duke e treguar atë duke fjetur i dehur ulur duke mbajtur një tas me akullore që po shkrihej në duar.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.