Instagramim tani mund ta përdorni pa internet

0

Tashmë, ju mund ta hapni Instagram-in, të përdorni opsionin “search” si edhe të bëjnë “unlike” apo “unfolloë”, pa patur internet.

Por kjo gjë e ka një kleçkë, pasi asgjë nuk vjen falas dhe sidomos nga rrjetet sociale.

Te opsioni, “search” do të mund të shikoni vetëm ato foto dhe profile ku keni hyrë më përpara.

Sa për komandat “unlike” dhe “unfolloë”, ato do të hyjnë në veprim sapo të hyni në internet.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.