Humb jetën rrugës për në Tiranë i riu që i vuri zjarrin vetes në Elbasan

0

 

Ka ndërruar jetë i riu që i vuri flakën vetes sot me benzinë në qytetin e Elbasanit.

Mësohet se ai quhet Elton Hodo 38 vjeç nga lagja “Syrja Dylgjeri” Elbasan.

Ai ndërroi jete rruges per ne Tirane, teksa u nis per trajtim me te specializuar, por nuk ia doli dot per shkak se kishte marre plage te renda nga zjarri.

Shkak i ngjarjes dyshohet depresioni, teksa “Panorama” meson se ai kishte pak kohe qe ishte kthyer nga Greqia.

I riu kishte qenë emigrant ne Greqi per disa vite dhe kohet e fundit kishte kaluar depresion. Gjate kohes qe ishte ne Shqiperi ai kishte kërkuar vazhdimisht pune por nuk kishte gjetur asnjëherë. Sot ne mesdite kishte blere ne një karburant 1 liter benzine dhe u vetedogj.

elbasan flake digjetelbasan digjet2elbasan digjet3

 

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.