Hapen dhe xhamitë me protokolle për besimtarët

0

Nga sot janë hapur xhamitë. Kryetari i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë ka firmosur protokollin e rreptë për zbatimin e masave të parandalimit të përhapjes së COVID-it. Në protokoll specifikohen të gjitha masat që duhet të marrin besimtarët.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.