Edhe Basha shkon në Valbonë …

0

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është larguar për pak kohë nga kryeqyteti dhe situata e tensionuar politike. Në një foto të publikuar mëngjesin e sotëm në ‘facebook’, Basha shfaqet mes malesh me dëborë, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Aurela.

Kreu demokrat ndodhet në bjeshkët e Tropojës, ku siç shihet në foto, pas tij shkrihen majat e thepisura të veshura me petkun e bardhë të dëborës.

“Në Valbonë te Margjeka”, shkruan Basha.

basha fb

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.