ARRSH njofton se aksi Librazhd- Elbasan tashmë është tërësisht i pastruar

0

Aksi Librazhd- Elbasan tashmë është tërësisht i pastruar dhe në funksion të automjeteve ditën e sotme, njofton ARRSH.

Ai u bllokua ditën e djeshme, saktësisht në Murrash pasi rreshjet e dendura të shiut shkaktuar rrëshqitje gurësh në rrugë, gjë që e bllokoi për 2 orë totalisht.

Por ARRSH thotë se pastrimi i rrugës ka vijuar gjatë natës por edhe në orët e para të mëngjesit dhe sot rruga është e pastër.

STATUSI NGA ARRSH

📍 Ka vazhduar puna gajtë natës dhe në orët e para të mëngjesit 🚜në aksin Librazhd-Elbasan për pastrimin e inerteve në rrugë🛣️
⚠️Rruga është pastruar dhe qarkullimi vazhdon normalisht .

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.