Arrestohet edhe një doganier në Tiranë

0

Një tjetër arrestim është realizuar gjatë ditës së sotme për sasinë 10 ton kanabis të kaluar në pikat tona kufitare dhe të kapur në Itali, duke çuar në total në 19 numrin e të arrestuarve.

Në pranga ka rënë Denis Deliu, doganier në doganën e Tiranës.

Kapja e këtij të fundit pason një valë arrestimesh në stacionin policor të portit të Durrësit, si dhe doganierë në Qafë Thanë, Durrës e Tiranë.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.