Ambasadori amerikan, Greg Delawie, ka vizituar qendrën e Demokracisë në Veprim

0

Ambasadori amerikan, Greg Delawie, ka vizituar qendrën e Demokracisë në Veprim,

Ai ka kontrolluar nga afër punën që po e bëjnë punëtorët e DnV-së në ditën e zgjedhjeve, dhe është takuar me drejtuesit e kësaj organizate.

Delawie ende nuk ka dhënë ndonjë prononcim për media.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.