Aktoret që fshehën shtatzëninë

0

Aftësitë e aktorëve janë vërtetë për t’u pasur zili, sepse me performancat e tyre arrijnëtë rikrijojnë realitete interesante dhe shpeshherë mjaft të vështira.

Aktorët janë përdorur për të luajtur karaktere komplekse dhe për të përballuar punë të rënda, por në raste të caktuara, janë ngarkuar me një mision veçanërisht të vështirë: Të fshehin shtatzëninë e tyre!

Më poshtë kemi sjellë listën me 12 aktore që na kanë sjellë role e performanca të paharrueshme, pa na dhënë të kuptojmë se janë shtatzëna.


January Jones — Mad Men

Courteney Cox — Friends

Reese Witherspoon — Vanity Fair

Angelina Jolie — Changeling

Scarlett Johansson — Avengers: Age of Ultron

 Drew Barrymore — Blended

Helena Bonham Carter — Sweeney Todd

 Sarah Jessica Parker — Sex and the City

 Kate Winslet — Divergent

Blake Lively — The Age of Adaline and The Shallows

Lena Headey — Game of Thrones

 

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.