VIP_et shqiptare që kanë bërë ndërhyrje në gjoks ?

0

Tashmë operacionet plastike nuk janë më ‘tabu’ e aq më tepër të rrallë, sidomos kur bëhet fjalë në botën e showbizit shqiptar.

Disa e kanë pranuar që kanë realizuar një ndërhyrje të tillë, disa janë përfolur por mohuar, e disa të tjera kanë bërë ndërhyrje për ta zvogëluar atë.

Ja disa nga vajzat shqiptare VIP që kanë bërë gjoksin:

ROZA LATI

1

Ajo është ndër të paktat që e ka pranuar këtë ndërhyrje. Moderatorja madje postonte disa foto dhe video, bashkë me stafin kirurgjik e të tjera post-operacion.

DAFINA ZEQIRI

2

Ajo është përfolur që ta ketë bërë këtë ndërhyrje disa herë për shkak të ‘shkrirjes’ së tij. Këngëtarja ka zgjedhur metodën e zhvendosjes së dhjamit nga një zonë tjetër e trupit në gjoks dhe jo implantimin e silikonit.

AFËRDITA DRESHAJ

3

Këto foto në kohë, mund të themi se e vërtetojnë këtë ndërhyrje.

VILDANE ZENELI

4

Modelja përvec ndërhyrjeve të tjera në fytyrë, ka bërë edhe gjoksin. Ajo nuk ngurron ta ekspozojë asetin e ri nëpër rrjetet sociale me ndjekësit e saj.

ÇILJETA XHILAGA

5

Në fakt këngëtarja e ka bërë këtë ndërhyrje për ta zvogëluar numrin e gjoksit, ndryshe nga vajzat e tjera në këtë listë, për shkak të komplikimeve që kjo po i shkaktonte në shëndet.

ROZANA RADI

6

Edhe këngëtarja dhe aktorja është një ndër të paktat që e ka pranuar këtë fakt edhe pse më pas ka thënë që është penduar për numrin e zgjedhur pasi do të donte të kishte zgjedhur një numër më të vogël.

ZAIMINA VASJARI

6

Ish-Missi shqiptar gjithashtu ka bërë një ndërhyrje për të rritur volumin e gjoksit.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.