VIP_et në siklet nga veshjet e tyre që u zbulojnë më shumë seç duhet ?

0
Aktorja Connie Nielsen, mbrëmë pati një eksperiencë jo të mirë.Kjo pasi në një premierë filmi tek sa po kalonte në tapetin e kuq, ajo ndaloi për të dhënë disa autografe fansave të saj dhe pa pritur pësoi një incident me veshjen e saj, 51 vjeçarja nuk ishte e vetmja që e kaloi këtë eksperiencë të keqe, pasi pothuajse të gjitha aktoret e pësuan të njejtën gjë, e duket se faji nuk ishte vetëm tek veshjet e papërshtatshme, ishte edhe era që fryente e u’a hidhte fustanet përpjetë.

Në vazhdim mund të shihni disa nga momentet e sikletshme të aktoreve të famshme botërore.screenshot_21screenshot_1screenshot_2screenshot_3screenshot_4screenshot_5screenshot_6screenshot_7screenshot_8screenshot_9screenshot_10screenshot_11screenshot_12screenshot_13screenshot_14screenshot_15screenshot_16screenshot_17screenshot_18screenshot_19screenshot_20

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.