Tamara Ecclestone, super mami ?

0

Tashmë e ka treguar me kohë se është e dashuruar pas pushimeve, dhe nuk qëndrimi për një kohë të gjatë në Britani e mërzit.

Kështu që nuk është surprizë që Tamara Ecclestone e shohim në një aventurë tjetër nëpër botë.

Kësaj here ajo është fotografuar në Dubai ku po kalon pushimet me vajzën e saj Sopha.

32-vjeçarja dukej shumë në formë, teksa shëtiste me të bijen në bregdetin e Dubait.

E veshur me bikini ngjyrë të verdha, Tamara shfaqte një fizik mbajtur dhe seksi.

Off she goes: It came as no surprise to see Tamara Ecclestone was off on another sun-soaked adventure with adorable daughter SophiaOff she goes: Striding across the sand at the Grosvenor House hotel in Dubai, the 32-year-old socialite seemed in great spirits as she paraded her figure in a scanty two-piece Leggy lady! The brunette beauty's tiny top struggled to contain her assets, and she teamed the garment with a pair of skimpy bikini bottoms which accentuated her perky posteriorPlait's a good look! Her raven coloured locks were swept away from her face into two french braids, whilst she finished off the look with a pair of tortoiseshell sunglassesJust like mum!  Sophia, two, looked just as stylish as her mum in a pair of her own chic shades. Clutching onto Tamara's hand, the tiny tot couldn't keep the smile off her face Blessed: Despite possessing a body that looks impeccably toned and gym-honed, the busy mum-of-one recently admitted that she doesn't spend any time in the gym

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.