Scarlett Johansson shet kokoshka në Paris

0

Pasioni i pangopur për kokoshkat e ka shtyrë aktoren Scarlett Johansson që të hap një dyqan kokoshkash së bashku me burrin e Romain Dauriac.

kokoshka

Dyqani ”Yummi Pop” ndodhet në zemër të Parisit në Maraise. Aktorja amerikane është fotografuar teksa i shërben klientëve të saj.

kokoshka

“Shpresoj që Yummi Pop mishëron simbolin e miqësisë midis dy qyteteve të zemrës time, Paris dhe New York,” është shprehur  aktorja.

kokoshka

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.