Sarandë : Perplasje me armë në mes të qytetit

0

Gjatë natës ka ndodhur një përplasje me armë zjarri duke tmerruar qytetarët në bulevardin kryesor.

Nga përplasja me armë zjarri një person ka mbetur i plagosur rëndë dhe është dërguar në spital.

Dëshmitarët flasin për rreth 10 të shtëna me armë, ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, por autorët janë larguar.

Blutë e Sarandës nuk japin më shumë detaje, ndërsa vijon operacioni për arrestimin e autorëve.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.