Russell Crowe pritet të bëjë publike martesën me Terri Irwin

0

Lidhjen e tyre romantike prej një viti, aktori Russell Crowe dhe e dashura e tij Terri Irwin kanë vendosur ta lidhin me martesë.

Dy 52-vjeçarët folën për martesën në revistën New Idea si një motiv për të përforcuar lidhjen e tyre.

Sipas revistës, çifti do të bënte publik martesën e tyre, pasi nëna e dy fëmijëve Terri nuk donte ta mbante më të fshehur.

Një burim i afërt i Terri Irwin tha për revistën se “çifti ishte shumë i lidhur me njëri-tjetrin dhe kështu kanë qenë prej kohësh”.

Dyshja ka ndërmend të bëjë një dasmë të vogël e intime.

Tying the knot? Terri Irwin and Russell Crowe are  set to walk down the aisle with the pair reportedly organising a 'small and intimate' wedding with one anotherOver secrets: According to New Idea, the pair are set to go public with their romance because the mother-of-two 'doesn't want to hide it any longer'Over secrets: According to New Idea, the pair are set to go public with their romance because the mother-of-two 'doesn't want to hide it any longer'In love? They added the couple have spoken about tying the knot in a 'small and intimate' wedding in late 2018On-off: This isn't the first time the pair have been linked to one another. In May, reports claimed the couple were unable to 'fight their love any longer'

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.