Robbie Williams e tepron me botoksin

0

Robbie Williams e ka tepruar me botoxin. Këngëtari e ka bërë këtë gjë i shtyrë nga kriza e moshës 40-vjeçare dhe duke pasur frikë se imazhi i tij mund të ndryshojë.

Ai është shprehur për ‘’Magazine’’ se ka kaluar një javë shumë të vështirë në një klinikë për të rënë në peshë. Williams ishte i fiksuar se duhet të humbiste 7 kilogramë.

Por i gjithë ky fiksim i Williams, nuk pati një fund të lumtur, pasi ai në mbrëmje filloi të hante masa të mëdha ushqimesh.

Inicitaivat e Robbie Williams për të pasur një formë fizike perfekte kanë rezultuar në fakt fatale.

Rezultati është ky, tani Robbie Williams, nuk mund të lëviz fytyrën e tij.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.