Rita Ora provokuese

0

Është shprehur se është e lumtur për format e saj trupore pasi i konsideron ato shumë normale.

Për këtë gjë Rita Ora është shumë krenare dhe nuk resht së treguari këtë gjë.

Së fundi ajo ka bërë disa fotografi për firmën e rrobave të plazhi “Tezenis” ku duhet super në formë.

Me barkun e sheshtë, fytyrën e hollë dhe me rroba banje të bardha me të zezë, Rita duket mjaft provokuese.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.