Rita Ora ndez imagjinatën e fansave

0

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka ndezur imagjinatën e fansave të saj. Ylli 26-vjeçar ka publikuar foto dhe një video nga vaska e saj.

Ajo shfaqet tërësisht e zhveshur duke kënduar. Në një intervistë për mediat angleze, Rita ka thënë se jo gjithmonë ndjehet e sigurt për trupin e saj, por pavarësisht kësaj ajo duket mjaft në formë.


Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.