Rita Ora mbështet Lewis Hamilton në Formula 1

0

Rita Ora është fotografuar sot në Abu Dhabi Grand Prix teksa i dashuri i saj i përfolur, Lewis Hamilton, u detyrua të dorëzonte kurorën e tij të Formula 1.

Ish-kampioni humbi titullin e tij, pavarësisht se përfundoi garën para fituesit Nico Rosberg.

Këngëtarja 26 vjeçare dukej e tensionuar ndërkohë që ka qëndronte në garazhin e Mercedes.

As Rita dhe as Lewis nuk e kanë konfirmuar romancën e tyre, por dyshja është parë bashkë në rastë të shumta.

nintchdbpict000285124144nintchdbpict000285132226nintchdbpict000285124149nintchdbpict000285124145

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.