Rita Ora mahnitëse në lançimin e Tezenis

0

Rita Ora ka dizenjuar gamën e saj të të brendshmeve për firmën italiane Tezenis.

Mbrëmjen e martës, këngëtarja me origjinë shqiptare dukej mahnitëse në rrugët e Londrës teksa drejtohej për në lançimin e gjigantit të të brendshmeve.

25 vjeçarja e veshur me një fustan -robdisham të zi ka zbuluar recipetat e saj dhe këmbët e tonifikuara.

3b5a5a6100000578-4030478-image-a-161_14816663821463b5936b400000578-4030478-image-a-159_14816663192223b59380900000578-4030478-image-m-157_14816661220663b59367b00000578-4030478-image-a-158_14816661312973b593a5500000578-4030478-image-a-150_14816660022683b59815500000578-4030478-image-a-138_14816651493333b59800200000578-4030478-image-a-137_14816649864943b58cb6500000578-4030478-image-a-96_14816613830483b59800e00000578-4030478-image-a-136_1481664949986

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.