Publikohet video e grabitjes në Paris të Kim Kardashian

0

Policia e Parisit ka publikuar pamjet e xhiruara pranë daljes nga rezidenca ku Kim Kardashian u grabit disa javë më parë.

Ngjarja në fjalë u bë publike, për shkak të shumës së madhe që grabitësit i morën Kimit.

Grabitësit ishin maskuar me veshje policësh dhe pasi lidhën Kimin, i vodhën bizhuteritë e saj me vlerë rreth 16 milionë dollarë bashkë me celularin.

Grabitësit të cilët dyshohet se janë serbë nuk janë kapur ende, por këto pamje tregojnë largimin e tyre me çantën të mbushur me bizhuteri.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.