Përleshje me armë e thikë në shtëpinë e Miranda Kerr

0

Një person është futur brenda shtëpisë së Miranda Kerr në Malibu të Kalifornisë dhe ka sulmuar rojen e sigurisë.

Ky person identiteti i të cilit nuk është bërë ende publik, ka goditur rojen me thikë në sy, por më pas roja e ka plagosur me armë.

Që të dy janë dërguar në spital ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Bukuroshja 33-vjeçare nuk ndodhej në banesë në momentin e ngjarjes. Gjatë incidentit, fqinjët dhe punëtorët në zonë kanë kapërcyer murin rrethues të ndërtesës për të ndihmuar rojën e plagosur.

Australiania, dikur një prej engjëjve të Victoria`s Secret, konsiderohet sot si një ndër modelet më të kërkuara në botë.

Shtepia e Miranda Kerr
Shtepia e Miranda Kerr
Shtepia e Miranda Kerr

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.