Oooopaaa Britney

0

I buzëqesh të dashurit 23-vjeçar dhe opa kridhet në ujë. Kjo ështe Britney Spears 35 vjeç që nuk i ndahet qejfit.

Fotot e fundit janë shkëputur nga një video që ajo ka hedhur në Instagram ku shfaqet mbi shpatullat e të dashurit Sam Asghari.

“Gati?” pyet ajo dhe nga supat e tij hidhet në pishinën kaltëroshe.

E duke u zhytur në ujë artistja na tregon me këtë rast dhe format e saj trupore, që të themi të vërtetën pas dy lindjeve janë rikthyer si dikur vajzë e re.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.