Në Tiranë të vjedhin dhe kazanin e rakisë ?

0

Policia e Tiranës njofton se një ditë më parë, në rrugën “Princ Vidi” është vjedhur magazina, në pronësi të shtetases Z.Ç, vjeç 63, banuese në Tiranë, ku kanë marrë 1 kazan rakie dhe 2 vegla pune.

Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Neni 134 i Kodit Penal.

 

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.