Modelja e Play Boy pozon ndryshe …

0

Ajo është e njohur për format e saj fizike duke spikatur edhe në konkursin australian të “Next Top Model”.

Simone Holtznagel, tashmë pjesë e modeleve që pozojnë për Play Boy, ka postuar në faqen e saj në Instagram një foto, e cila ka marrë jo pak pëlqime dhe komente pozitive në fansat e saj.

Duke pozuar me një pije në dorë, 23-vjeçarja duket e gëzuar dhe me vetëbesim ka shfaqur edhe njëherë format e saj.

 

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.