Meta : Shumë shpejt do zbardhet e vërteta e 25 qershorit

0

Ilir Meta, Presidenti i zgjedhur dhe ish-kreu i LSI-së ka thyer heshtjen duke folur për herë të parë pas zgjedhjeve të 25 qershorit.

Sëbashku me deputetin e LSI-së Lefter Kokën, ata kanë falënderuar votuesit e LSI-së në Durrës.

Presidenti i zgjedhur Ilir Meta ka paralajmëruar se shumë shpejt do të zbardhet e vërteta e 25 qershorit.

Meta: “Mirënjohës të gjithë votuesve të LSI në Durrës e Shqipëri. Shumë shpejt do zbardhet e vërteta e 25 qershorit. Votuesit heroikë të LSI shpëtuan demokracinë dhe të ardhmen e vendit. Krenar që kam punuar me ju”.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.