Luana prezanton pamjen e saj të re

0

Luana Vjollca ka vendosur të presë flokët me një nga modelet që është tendencë muajt e fundit. Zakonisht Luana ka guxuar me ngjyren e flokëve, ku ka ndryshuar nga bionde në vajzë me flokë të kuqë apo anasjelltas.

Por këtë herë gërshërët kanë shkurtuar shumë nga gjatësia e flokëve të saj.  Moderatorja duket shumë sexy dhe super trendy me pamjen e saj të fundit.  Pa lënë pas dhe gjoksin e bollshëm të cilin nuk kursen asnjëherë ta ekspozojë.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.