Luana bën poça ?

0

Shiu dhe i ftohti që po mbizotëron në vendin tonë duket se kanë mërzitur Luana Vjollcën. Moderatoja dhe këngëtarja ka publikuar në llogaritë e saj zyrtare në rrjete sociale foto nga ditët në plazh.

Luana kujton me nostalgji ato ditë me diell, kur edhe po bëhej gati për angazhimet e reja me sezonin e ri.

Këto kohë, Luana ka qenë e angazhuar edhe me një projekt të ri muzikor, një këngë që pritet të publikohet në muajt në vazhdim.

Duket se kjo ka qenë arsyeja që ajo ka vizituar disa qytete në Kosovë si Prishtina, Rugova, Gjakova dhe Prizreni. Momente nga këto vizita ajo i ka ndarë edhe me fansat saj.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.