Librazhd : FA ndërtojnë urën e fshatit Spatharë

0

Ministria e Mbrojtjes Olta Xhaçka, ka postuar në profilin e sa në Facebok fotot e ndërtimit të një ure nga Forcat e Armatosura, në Zonën e Spatharasë së Librazhdit.

Ndërtimi i urës, vjen në një kohë kur banorët e zonave kanë nevojë të lëvizin drejt qytetit dhe rrugës nacionale, nga ky investim përfitojn rreth 600 banorë.

Forcat e Armatosura të Shqipërisë po ndërtojnë atje një urë 30 m të gjatë, e cila për 3-4 ditë do të jetë gati dhe në shërbim të asaj zone.

Fotografia e Olta Xhacka

Fotografia e Olta Xhacka

Fotografia e Olta Xhacka

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.