Ledina Çelo udhëton me 180 km/orë

0

Këngëtarja Ledina Çelo ka publikuar së fundmi, një foto në rrjetet sociale ku shikohet se e drejton makinën me një shpejtësi prej 180 km/orë.

Të shumta kanë qenë komentet të cilët e këshillonin këngëtarën të kishte kujdes me shpejtësinë.

Ledina Çelo jeton prej vitesh në Gjermani, ku ka krijuar familjen e saj. Ajo ka dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë.

shpejtesia

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.