Kurbin : Sekuestrohen kanabis e kapsolla detonatore në një banesë

0

Sekuestrohen 3.6 kg lëndë narkotike marijuanë si dhe 18 kapsolla donatore elektrike në Kurbin.

Këto materiale u gjetën dhe u sekuestruan në  banesën e  shtetasit Bashkim Hasani , 49 vjeç, banues në Gjorem, i cili u arrestua në flagrancë për veprat penale  ” Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike” “Mbajtje pa leje e armëve luftarake dhe municionit”.

Materialet proçeduriale i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin për veprime të mëtejshme.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.