Korçë : Ndalohet nga policia pasi shkaktoi aksident

0

Policia e Korçës ka arrestuar 44-vjeçarin Ardian Hysenllarin, i cili ka aksidentuar ditën e djeshme në Bilisht, 49-vjeçaren N. F., dhe E.F., 24 vjeç, të cilat ndodhen në spitalin e Korçës jashtë rrezikut për jetën.

Ardian Hysenllari, 44 vjeç, banues në Korçë, ka qenë duke drejtuar mjetin tip “Opel” me targë AA 641 NL dhe ka aksidentuar dy këmbësoret, të cilat janë dërguar me urgjencë në spital

Share.

About Author

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.